Account Manager (Grupa Eura7)

Kraków, Czyżyny

Praca stacjonarna, praca hybrydowa

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid / regular)

Znalazłeś ofertę, która Ci odpowiada?

Twój zakres obowiązków

  • budowa relacji z klientami Grupy Eura7
  • odpowiedzialność za koordynowanie działań klientów agencji
  • prowadzenie projektów z obszaru trade & digital marketing solutions, dla naszych klientów we współpracy ze wszystkimi działami w agencji
  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej klientów agencji
  • tworzenie ofert, przeprowadzanie procesu zamykania sprzedaży i negocjacje umów
  • wyjazdy służbowe
  • raportowanie działań.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • łatwo nawiązujesz nowe relacje biznesowe i ciągle szukasz nowych możliwości
  • swobodnie komunikujesz się w j. angielskim w środowisku biznesowym
  • bardzo dobrze organizujesz swoją pracę i nie boisz się prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • jesteś odpowiedzialna/y i terminowa/y
  • wiesz co to gra zespołowa :)

Dodatkowo

  • aktywne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność wykorzystywania narzędzi analitycznych do pomiaru efektywności prowadzonych działań marketingowych
  • doświadczenie w realizacji kampanii online ukierunkowanych na pozyskiwanie leadów
  • doświadczenie w szukaniu nowych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów (dosprzedaży usług).

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz premie uzależnione od wyników
  • pracę przy ciekawych projektach i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • zdobycie nowych doświadczeń w stabilnej firmie (25 lat na rynku)
  • możliwość pracy zdalnej w trybie hybrydowym
  • miłą, przyjemną, atmosferę pracy w klimatyzowanym biurze
  • nieformalny dresscode
  • szkolenia
  • po okresie próbnym dostęp do pakietów medycznych PZU.

Benefity

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

możliwość pracy zdalnej

kurs języka angielskiego
w godzinach pracy

służbowy telefon
do użytku prywatnego

komputer do użytku prywatnego

brak dress code'u

gry wideo w pracy

elastyczne godziny pracy

dobre połączenie komunikacyjne

świętowanie urodzin i rocznic

program rekomendacji pracowników

pikniki rodzinne

spotkania integracyjne

kawa / herbata

Opis stanowiska

Marketing to Twoja pasja? Chcesz wspierać biznes firm, dla których będziesz pracować? Lubisz przejmować inicjatywę za działania marketingowe? Dołącz do naszego zespołu! Będziesz mogła/mógł pracować zarówno dla dużych marek, jak i wspierać swoim doświadczeniem i zaangażowaniem polskie firmy z sektora MŚP. Dziś w skład Grupy Eura7 wchodzą marki: Eura7, Viscale, Abanana oraz Nofsza. Zajmujemy się wdrożeniami IT, budowaniem programu lojalnościowych, marketingiem oraz organizacją loterii i aktywacji konsumenckich.

Praca na stanowisku Account Manager w Grupie Eura7 to bardzo dobre miejsce dla osoby, które uwielbia kontakty z ludźmi, pasjonuje się marketingiem i nowymi technologiami, a przy tym jest dobrze zorganizowana i pomysłowa. Jeżeli dostrzegasz tu szansę rozwoju i chcesz pracować dla znanych marek w atmosferze, którą zobaczysz na naszym instagramowym koncie, zapoznaj się z naszą ofertą i weź udział w procesie rekrutacyjnym.

Abyśmy mieli pewność, że przeczytałeś dokładnie ogłoszenie, wpisz w treści wiadomości ze zgłoszeniem słowo “Aconcagua”.

Zapraszamy do przesyłania CV na adres [email protected] w temacie wpisując “Account Managerka/Account Manager”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, którym wyślemy formularz aplikacyjny, a następnie zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną.

W CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Jeżeli chcesz aplikować na inne stanowisko, wyślij maila na: [email protected]

Webinar lojalnościowy
x
Skontaktuj się z nami

Biuro w Krakowie:

600 004 680, [email protected]

Biuro w Warszawie:

780 076 454, [email protected]