Digital Copywriter (Abanana)

Kraków, Czyżyny

Hybrydowa

Umowa o pracę / B2B

Pełny etat

Z doświadczeniem

Znalazłeś ofertę, która Ci odpowiada?

Twój zakres obowiązków

  • weź odpowiedzialność za - idealnie strategicznie uzasadnione - pomysły i teksty do działań w internecie. Połącz to z konceptami na ATL, BTL, a następnie wyobraź sobie całą resztę, której może potrzebować klient i którą możemy dosprzedać :)

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia pracy w agencji
  • portfolio, o którym opowiesz w porywający sposób
  • (idealnie naturalna) łatwość w prezentowaniu pomysłów przed klientami i zespołem
  • otwartość, nieszablonowe i interdyscyplinarne podejście do obowiązków, ofert, zawsze pomysł na “a może tym razem?”
  • umiejętność koordynacji kilku tematów równolegle, “żonglerka” sobą w czasie i projektach
  • ręka na pulsie trendów

To oferujemy

  • 40 godzin fajnej pracy tygodniowo
  • biuro na os. 2 Pułku Lotniczego 47A (dwa dni pracy z domu po okresie próbnym)
  • pakiet medyczny PZU (po okresie próbnym)
  • szkolenia wewnętrzne (produktowe, obieg dokumentów, sprzedażowe, projekty marketingowe)
  • szkolenia zewnętrzne w ramach platformy StrefaKursow.pl
  • konsola PlayStation z FIFĄ
  • dołączenie do Zespołu Przetargowego z prowizyjnym Programem Partnerskim
  • cykliczne imprezy i spotkania firmowe

Benefity

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

możliwość pracy zdalnej

spotkania integracyjne

służbowy telefon do użytku prywatnego

komputer do użytku prywatnego

brak dress code'u

gry wideo w pracy

kawa / herbata

parking dla pracowników

świętowanie urodzin

program rekomendacji pracowników

pikniki rodzinne

Opis stanowiska

Dołącz do nas! Jesteśmy polską grupą spółek, od ponad 22 lat silnie zaznaczamy swoją obecność na rynku. Obsługujemy firmy w zakresie ich obecności i komunikacji w przestrzeni digital oraz dostarczamy narzędzia generujące sprzedaż, takie jak loterie promocyjne, konkursy, czy programy lojalnościowe.

Zajmujemy się doradztwem, reklamą, marketingiem i wsparciem sprzedaży.

Aktualnie rozwijamy sprzedaż produktów reklamowych wpływających bezpośrednio na wzrost sprzedaży. Planujemy nawiązać współpracę z największymi firmami w Polsce, znanymi markami i najciekawszymi graczami. Zapraszamy do współpracy osoby, które chciałyby nadal rozwijać skrzydła w branży e-marketingowej i wspólnie z nami produkować efektywne narzędzia sprzedaży i marketingu. Reszta nie jest milczeniem, ale przedmiotem rozmowy.

W CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

formularz rekrutacyjny

Jeżeli chcesz aplikować na inne stanowisko, wyślij maila na: praca@eura7.com

Webinar lojalnościowy
x
Skontaktuj się z nami

Biuro w Krakowie:

600 004 680, info@eura7.com

Biuro w Warszawie:

577 148 507, office@nofsza.pl