Digital Copywriter (Abanana)

Kraków, Czyżyny

Hybrydowa

Umowa o pracę / B2B

Pełny etat

Z doświadczeniem

Znalazłeś ofertę, która Ci odpowiada?

Twój zakres obowiązków

  • weź odpowiedzialność za - idealnie strategicznie uzasadnione - pomysły i teksty do działań w internecie. Połącz to z konceptami na ATL, BTL, a następnie wyobraź sobie całą resztę, której może potrzebować Klient i którą możemy dosprzedać :>

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia pracy w agencji
  • portfolio, o którym opowiesz w porywający sposób
  • (idealnie naturalna) łatwość w prezentowaniu pomysłów przed Klientami i zespołem
  • otwartość, nieszablonowe i interdyscyplinarne podejście do obowiązków, ofert, zawsze pomysł na „a może tym razem?”
  • umiejętność koordynacji kilku tematów równolegle, „żonglerka” sobą w czasie i projektach
  • bycie na bieżąco z trendami w social mediach.

To oferujemy

  • 40 godzin fajnej pracy tygodniowo
  • biuro na os. 2 Pułku Lotniczego 47A (dwa dni pracy z domu po okresie próbnym)
  • pakiet medyczny PZU (po okresie próbnym)
  • szkolenia wewnętrzne (produktowe, obieg dokumentów, sprzedażowe, projekty marketingowe) oraz zewnętrzne
  • konsola PlayStation z grą FIFA
  • dołączenie do Zespołu Przetargowego z prowizyjnym Programem Partnerskim
  • cykliczne imprezy i spotkania firmowe.

Benefity

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

możliwość pracy zdalnej

kurs języka angielskiego
w godzinach pracy

służbowy telefon
do użytku prywatnego

komputer do użytku prywatnego

brak dress code'u

gry wideo w pracy

elastyczne godziny pracy

dobre połączenie komunikacyjne

świętowanie urodzin i rocznic

program rekomendacji pracowników

pikniki rodzinne

spotkania integracyjne

kawa / herbata

Opis stanowiska

Dołącz do nas! Jesteśmy polską grupą spółek, od ponad 24 lat silnie zaznaczamy swoją obecność na rynku. Obsługujemy firmy w zakresie ich obecności i komunikacji w przestrzeni digital oraz dostarczamy narzędzia generujące sprzedaż, takie jak loterie promocyjne, konkursy, czy programy lojalnościowe.

Zajmujemy się doradztwem, reklamą, marketingiem i wsparciem sprzedaży.

Aktualnie rozwijamy sprzedaż produktów reklamowych wpływających bezpośrednio na wzrost sprzedaży. Planujemy nawiązać współpracę z największymi firmami w Polsce, znanymi markami i najciekawszymi graczami. Zapraszamy do współpracy osoby, które chciałyby nadal rozwijać skrzydła w branży e-marketingowej i wspólnie z nami produkować efektywne narzędzia sprzedaży i marketingu. Reszta nie jest milczeniem, ale przedmiotem rozmowy.

W CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

formularz rekrutacyjny

Jeżeli chcesz aplikować na inne stanowisko, wyślij maila na: [email protected]

Webinar lojalnościowy
x
Skontaktuj się z nami

Biuro w Krakowie:

600 004 680, [email protected]

Biuro w Warszawie:

780 076 454, [email protected]