Praktykant - Content Creator w dziale social media (Abanana)

Kraków, Czyżyny

Stacjonarna

Płatne praktyki

Pełny etat

Brak doświadczenia

Znalazłeś ofertę, która Ci odpowiada?

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w działaniach dla Klientów agencji w mediach społecznościowych (Głównie TikTok i Instagram),
  • udział w sesjach zdjęciowych i sesjach wideo, także w roli statysty,
  • pomoc w opracowywaniu strategii komunikacji w mediach społecznościowych,
  • wsparcie w Tworzeniu koncepcji kreatywnych,
  • udział w szkoleniach i zdobywanie nowej wiedzy,
  • możliwość wsparcia kreatywnego Klientów agencji oraz naszej Ekipy w działaniach przetargowych (Social Media, kampanie, spoty reklamowe),
  • współpraca z działem kreacji, social media, PR,
  • raportowanie działań.

Nasze wymagania

  • nie musisz mieć doświadczenia, wystarczy chęć do nauki ! :>

Dodatkowo

Kogo szukamy do naszego zespołu:

  • osoby chętnej do zdobycia wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu działań w social media i kreacji (nie musisz mieć doświadczenia)
  • osoby, która uwielbia kręcić wideo, montować filmiki i świetnie czuje się po obu stronach obiektywu,
  • aktywnego użytkownika TikToka i innych mediów społecznościowych,
  • człowieka z otwartą głową i gotowością do nauki,
  • kogoś, kto nie boi się wyzwań,
  • mile widziane i doceniane: dyspozycyjność, zaangażowanie, poczucie humoru.

To oferujemy

  • płatne 3-miesięczne praktyki z możliwością przedłużenia na 6-miesięczny staż,
  • pracę w wygodnym, klimatyzowanym biurze, które zlokalizowane jest w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu Krakowa (tramwaj, autobus, ścieżki rowerowe) w agencji o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • dostęp do materiałów edukacyjnych, szkoleń wewnętrznych i lekcji angielskiego z native speakerką,
  • współpracę z zespołem ekspertów, od których możesz się dużo nauczyć.

Benefity

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

możliwość pracy zdalnej

kurs języka angielskiego
w godzinach pracy

służbowy telefon
do użytku prywatnego

komputer do użytku prywatnego

brak dress code'u

gry wideo w pracy

elastyczne godziny pracy

dobre połączenie komunikacyjne

świętowanie urodzin i rocznic

program rekomendacji pracowników

pikniki rodzinne

spotkania integracyjne

kawa / herbata

Opis stanowiska

Eura7 jest spółką o uznanej pozycji (ponad 24 lata na rynku), która obsługuje takie marki jak Sokołów, Śnieżka, Vidaron, Magnat, Malopolska.pl, Colfarm, Caparol, VRG (Vistula Retail Group) i inne. W związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko UX/UI Designer. Poszukujemy osoby na poziomie junior lub regular, więc to stanowisko jest świetnym sposobem do wejścia w branżę digitalową i zdobycia niezbędnego doświadczenia.

W CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

formularz rekrutacyjny

Jeżeli chcesz aplikować na inne stanowisko, wyślij maila na: [email protected]

Webinar lojalnościowy
x
Skontaktuj się z nami

Biuro w Krakowie:

600 004 680, [email protected]

Biuro w Warszawie:

780 076 454, [email protected]