New Business Manager (Abanana)

Kraków, Czyżyny

Praca w biurze / hybrydowa

Kontrakt b2b / Umowa o pracę

Pełny etat

Z doświadczeniem

Znalazłeś ofertę, która Ci odpowiada?

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i obsługa leadów
  • przeprowadzenie klienta przez briefing i badanie potrzeb
  • koordynacja projektów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert
  • spotkania sprzedażowe
  • negocjowanie warunków współpracy
  • przygotowywanie umów
  • wyszukiwanie informacji handlowych
  • tworzenie baz danych potencjalnych klientów
  • tworzenie kalendarza sprzedażowego
  • umawianie spotkań z klientami
  • prowadzenie spotkań prezentacyjnych
  • wpływ na działania marketingowe grupy

Nasze wymagania

  • min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku w branży
  • łatwo nawiązujesz nowe relacje biznesowe i ciągle szukasz nowych możliwości
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo
  • miejsce pracy: Kraków, biuro na os. 2 Pułku Lotniczego 47A
  • 3-miesięczny okres próbny, po czym przedłużenie umowy o 12 miesięcy
  • wynagrodzenie rozbite na podstawę i prowizję: 6.000 – 10.000 zł netto B2B
  • do dyspozycji Przedstawiciela Handlowego samochód KIA Ceed oraz budżet na spotkania z klientami (po okresie próbnym)
  • pakiet medyczny PZU (po okresie próbnym)
  • szkolenia wewnętrzne (produktowe, obieg dokumentów, sprzedażowe, projekty marketingowe)
  • konsola PlayStation z FIFĄ
  • przepyszna kawa z ekspresu
  • cykliczne imprezy i spotkania firmowe

Benefity

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

możliwość pracy zdalnej

kurs języka angielskiego
w godzinach pracy

służbowy telefon
do użytku prywatnego

komputer do użytku prywatnego

brak dress code'u

gry wideo w pracy

elastyczne godziny pracy

dobre połączenie komunikacyjne

świętowanie urodzin i rocznic

program rekomendacji pracowników

pikniki rodzinne

spotkania integracyjne

kawa / herbata

Opis stanowiska

Bardzo nam miło powitać Cię w agencji kreatywnej Abanana! Jesteśmy częścią Grupy Eura7, od prawie 25 lat działającej na rynku. Obsługujemy firmy w zakresie ich obecności i komunikacji w przestrzeni digital oraz dostarczamy narzędzia generujące sprzedaż, takie jak loterie promocyjne, konkursy, czy programy lojalnościowe. Ogólnie rzecz biorąc zajmujemy się reklamą, marketingiem i wsparciem sprzedaży. Biura mamy w Krakowie i w Warszawie.

Aktualnie rozwijamy sprzedaż produktów reklamowych bezpośrednio wpływających na wzrost sprzedaży. Planujemy nawiązać współpracę z największymi firmami w Polsce i ze znanymi markami. Dlatego zapraszamy do współpracy osoby, które chciałyby rozwinąć skrzydła w branży e-marketingowej i wspólnie z nami produkować efektywne narzędzia sprzedażowe i marketingowe.

W 2023 roku spółka Eura7 (właściciel marki Abanana) po przejściu audytu otrzymała tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play.

W CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

formularz rekrutacyjny

Jeżeli chcesz aplikować na inne stanowisko, wyślij maila na: [email protected]

Webinar lojalnościowy
x
Skontaktuj się z nami

Biuro w Krakowie:

600 004 680, [email protected]

Biuro w Warszawie:

780 076 454, [email protected]